SME TÁBOR, V KTOROM ŤA ČAKÁ TEN PRAVÝ AIRSOFT, DOBRODRUŽSTVO A MNOŽSTVO NEZABUDNUTEĽNÝCH ZÁŽITKOV.

Sme Airsoftový športový tábor, ktorý zastrešuje Vojenská expozícia Michala Strenka a ktorý ti poskytne to najlepšie, čo môžeš v airsofte zažiť!

 

 

Leto je už onedlho tu a s ním prichádza aj 6. ročník nášho Airsoftového tábora, na ktorom ponúkame nezabudnuteľné zážitky plné zábavy, dobrodružstiev a pevných priateľstiev.

Airsoft ako hra alebo šport, veľmi pozitívne vplýva na rozvoj duševnej a fyzickej kondície. Jasné pravidlá učia pokore, rozvážnosti, cieľavedomosti, rešpektu a prirodzenej obozretnosti. Štýl hry, ktorý sa v airsofte používa, rozvíja osobnostnú sebareflexiu a buduje tímového ducha.

Na airsoftovom tábore zažiješ to najlepšie, čo airsoft môže dať. Vďaka profesionálnym inštruktorom zažiješ iný rozmer airsoftu než aký si zažil doteraz. Inštruktori v tábore sú z okruhu najlepších skúsených hráčov airsoftu.

 

Vyskúšaš si všetky typy airsoftu
 • Airsoft ako športová disciplína, ktorá prináša množstvo zábavy, akcie a adrenalínu.
 • Milsim airsoft pre pokročilých ti ukáže druhú tvár airsoftu, ktorá ťa naučí viac než len samotnú hru. Naučí ťa zvládať rôzne kritické situácie a odštartuje rozvoj osobnosti na maximum.
 • Milsim Larp airsoft a výučba Fair Play Game z teba spraví človeka so správnymi hodnotami a všetko to, čo si doteraz nechápal ti zapadne ako skladačka puzzle.
Naučíš sa veľa užitočných vecí
 • Kurz orientácie v prírode: základy orientácie v prírode ťa hneď zoznámia s prostredí, v ktorom budeš pôsobiť nasledujúcich 7 dní. Svetové strany, orientácia na mape a navigovanie budú pre teba po tomto kurze hračkou.
 • Kurz rádiokomunikácie: naučíš sa ako správne komunikovať cez vysielačku a zistíš ako efektívne zvládať rôzne úlohy, ktoré budeš dostávať na diaľku od hlavného veliteľstva.
 • Kurz zdravovedy: zdravoveda z teba spraví zodpovedného parťáka, ktorý si bude vedieť poradiť v každej kritickej situácii, ktorá by mohla ohroziť tvoj tím a jeho misiu v simulácií.
 • Kurz prežitia v prírode: prežitie v prírode je základom každého skauta, vojaka a prieskumníka. Tento kurz ťa naučí základným pravidlám a princípom, ktoré zvýšia tvoje šance na prežitie.
Oboznámiš sa s pravidlami a fair play game
 • Bezpečnosť ochrany zdravia v tábore a poučenie o pravidlách tábora. Bezpečnosť a pravidlá tábora sú prísne kontrolované a v prípade opakovaného porušovania pravidiel si vyhradzujeme priestor na prepustenie účastníka z tábora!
 • Teória a používanie airsoftových zbraní ti ukáže správnu cestu ako bezpečne, rozumne a cieľavedome používať zbraň tak, aby jej použitie bolo plne uvedomelé a maximálne zodpovedné. Airsoftová zbraň je najlepšia cvičná zbraň, s ktorou si môže človek bezpečne osvojiť základné návyky používania zbraní všeobecne.
Nadobudneš vzácne skúsenosti a nezabudnuteľné zážitky
 • Budeš majstrom v taktickej streľbe vo všetkých disciplínach: nácvik streľby na terče ťa intuitívne prepojí s tvojou zbraňou a cieľom. Zlepšia sa tvoje reflexy, presnosť a začneš si uvedomovať všetky fyzikálne zákonitosti, ktoré sú potrebné k presnému zásahu
 • Osvojíš si tiché podávanie ručných signálov: tichý presun a kvalitné podávanie informácií sú základom úspechu každej hliadky. Preto ťa neminie kurz základných bojových signálov.
 • Nácvik taktických formácií ťa vždy udrží v hre: s tvojim tímom sa neraz dostaneš do situácie, ktorá si bude žiadať urgentné a rýchle rozhodnutie. Práve nácvik bojových formácií a manévrov ti pomôže zvládnuť kritické situácie, ktoré môžu ohroziť tvoju misiu.
 • Naučíš sa ako fungujú patroly, hliadkovanie a prieskum: patrola a hliadkovanie ťa naučia ako preskúmať nepriateľský terén bez toho, aby si ťa nepriateľ všimol. Zároveň sa naučíš ako brániť svoje teritórium tak, aby ťa nič neprekvapilo.
 • Taktika, stratégia a plánovanie ťa dostanú k tvojmu cieľu: príprava bojového plánu je proces plánovania misie v ktorom sa udáva vzdialenosť, rádiová komunikácia, ciele, ústupové body, trasy presunu a dodatočné zmeny rozkazu. S plánom budeš pripravený na všetko.
Unikátne ubytovanie vo vojenskej expozícii
 • Účastníci tábora sú ubytovaní priamo vo Vojenskej expozícii Michala Strenka v autentických podzemných bunkroch a vo vojenských stanoch s kvalitným sociálnym zázemím.

 

 

Zoznam turnusov

Harmonogram, tréning a hry sú prispôsobené pre každú vekovú kategóriu.


1. turnus (7.7. - 13.7.2024) - od 10 rokov kategória základ kadeti a pokročilí strelci


2. turnus (21.7. - 27.7.2024) - od 13 rokov kategória základ kadeti a pokročilí strelci


3. turnus (4.8. - 10.8.2024) - od 13 rokov kategória základ kadeti a pokročilí strelci


Počet výstroje na zapožičanie je obmedzený!
1.turnus: voľných 0 kusov airsoftovej výstroje

2.turnus: voľné   4 kusy  airsoftovej výstroje

3.turnus: voľných 10 kusov airsoftovej výstroje                                                                                                                                      

Počet voľných miest na turnus:
1.turnus: voľné   4 miesta z 50 - nábor otvorený

2.turnus: voľných 0 miest z 50 - nábor otvorený

3.turnus: voľných 9 miest z 50 - nábor otvorený


 

Dôležité dokumenty

Čo si zobrať do tábora?
Všeobecné podmienky
Facebook stránka našej organizácie
Často kladené otázky

Prihláška

Prihláška do tábora: 308,- Eur

Cena pre súrodencov: 288,- Eur/osoba

Airsoftová výstroj: 75,- Eur

Kontakt

Vedúci personál

Ing. Katarína Ilkovičová
Telefón: +421 907 996 342

Partner

Partneri

Podporili nás

Ministerstvo obrany Slovenskej republiky,
podporilo v rámci dotácie na rok 2022 projekt

Rozšírenie Vojenskej expozície MICHALA STRENKA:
kancelária - byt správcu expozície - komunitné centrum expozície

sumou 15 000,- €


Ministerstvo obrany Slovenskej republiky,
podporilo v rámci dotácie na rok 2023 projekt

Zrekonštruovanie zbierkových predmetov VHÚ, ktoré sú v dlhodobom prenájme
sumou 15 000,- €