All for Joomla All for Webmasters

BLOG A PODUJATIA

 airsoft 20 of 1 copy copy

Príď sa pozrieť na deň otvorených dverí letných táborov Michala Strenka 26.5.2019 od 10:00 do 18:00 a uži si deň plný zábavy a dobrodružstiev. Čo sme si pre vás pripravili ?


  • Čaká ťa kompletná prehliadka expozície od A do Z
  • Uvidíš jedinečné ubytovanie v podzemnych bunkroch priamo v expozícií  
  • Zažiješ Airsoftový športový tréning a výcvik
  • Obhliadneš si technické a materiálne zabezpečenie táborov
  • Zasúťažíš si v streleckých disciplínach na našom originálnom cvičisku
  • Možnosť objednať si tábor priamo na mieste s jedinečnou zľavou 10 % alebo získanie kuponu s 10% zľavou na tábor.

   Cieľom dňa otvorených dverí je priblížiť navštevnikom prostredie táborov Michala Strenka a ukázať im ako to u nás chodí.
   Práve preto sme si pre vás pripravili podujatie na ktorom si môžete pozrieť originálne zákopové ubytovanie aj s jeho celým sociálnym zariadením ktoré poskytuje autentický zážitok a ubytovací štandard pre účastníkov tábora. Taktiež budete mať možnosť pozrieť si všetky exponáty a výstavu Vojenskej Expozície Michala Strenka. 

Pre záujemcov sme si pripravili streleckú športovú dráhu na ktorej si môžu vyskúšať rôzne strelecké a športové disciplíny ktoré budú súčasťou táborov Michala Strenka. Taktiež vás čaká menší airsoftový tréning na ktorom si spoločne skúsime ako prebieha hra v tímovom družstve.

Na podujatí  sa budete môcť poradiť a porozprávať aj s inštruktormi tábora ktorý vám objasnia všetky podrobnosti či už o airsofte alebo o tábore všeobecne.
Taktiež sme si pre vás pripravili špeciálny kupón s  10% zľavou ktorú môžete použiť na nákup vášho tábora.

Tešíme sa a chceme sa na vás poriadne pripraviť, preto budeme veľmi radi ak nám potvrdíte účasť na našom Facebookovom podujatí. Ďakujeme :)

S pozdravom  tím  NOMS 


airsoft 37 of 1 copyfoto uprava 13

64273434 m

Detské letné tábory sú výbornou aktivitou počas letných prázdnin. Ponúknuť nášmu dieťaťu možnosť, zúčastniť sa akéhokoľvek tábora na Slovensku, je dobrá investícia do jeho budúcnosti. Sami z vlastnej skúsenosti vieme ako je potrebné pre deti a mládež užiť si letné prázdniny, na ktorých zažijú množstvo zábavy, zážitkov a kamarátstiev.

Napísali o nás